Stomatologické centrum Příbram

Kvalitní a bezbolestné ošetření vašeho chrupu

Estea Dental Practice

adresa

Seifertova 524
261 01  Příbram VII

email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon +420 724 354 645

 

Ordinační hodiny
Pondělí 8:00 - 17:00 hod.
Úterý 8:00 - 17:00 hod.
Středa 8:00 - 17:00 hod.
Čtvrtek 8:00 - 17:00 hod.
Pátek po domluvě
Sobota po domluvě

 

Provozní doba Po - Čt stejná jako ordinační hodiny, Pá 08:00 - 12:00

 

  dental-emergency>> Akutní ošetření    

IMG 3132Naše stomatologikcé centrum poskytuje komplexní péči o chrup, od preventivní stomatologie po rozsáhlé sanace včetně implantace, vždy s ohledem na vaše požadavky a individuální potřeby. Výsledné komplexní ošetření poskytuje nejlepší prognózu, trvanlivost a v neposlední řadě i estetiku.

V léčebném plánu se odráží individuální potřeby, co se týče finančních nákladů i požadavků na estetiku. Nelze však dělat kompromisy v kvalitě, která zaručuje dlouhodobý úspěch ošetření. Tento fakt se né vždy slučuje, s tím co hradí zdravotní pojišťovny.

Základem léčebnoho plánu je kvalitní vstupní vyšetření, jehož nedílnou součástí je diagnostika pomocí nejmodernějších zobrazovacích metod. Po zjištění stavu chrup a podpůrných tkání vám bude předložen léčebný plán, vše vám bude vysvětleno a předána cenová kalkulace s časovýcm plánem ošetření.

Při všech ošetřeních používáme nejmodernější postupy, materiály a vybavení. Jen tak můžeme plně garantovat funkčnost a trvanlivost ošetření. Budoucnost stomatologie jde od velkých a invazivních zákroků k maximálně šetrným, klíčem je vizualizace v podobě operačního mikroskopu, který umožnuje ošetřovat s maximální precizností a šetrností, díky až 30násobnému zvětšení neunikne jediný kořenový kanálek ošetření a mikrochirurgické postupy, zkracují dobu hojení a snižují četnost komplikací na minimum. Náš mikroskop Kaps 1450 máme  vybaven HD kamerou s možností záznamu, jak videa tak fotografií, které si můžete odnést domů a nebo sledovat ošetření v reálním čase na monitoru soupravy.